Přidej si reklamu
Jste zde: Home > > RELAX

Přidat ZPRÁVU
PROFIPÁRTY

- RELAX

Jágr, nebo mladíci z NHL? Lener s Růžičkou chtějí do týmu čtyři posily ze zámoří

27.3.2014   FANOUŠCI (0)
Dorazí na mistrovství světa Jaromír Jágr, nebo dostanou šanci hokejoví mladíci z NHL? Kádr pro blížící se šampionát v Bělorusku už získává obrysy. Ze zámoří se vrátil generální manažer Lener a s koučem Růžičkou probrali jména kandidátů. "Vychází nám to na čtyři až sedm hráčů," říká.

Rusové nás mučili mumií Lenina, směje se Holeček. Král brankářů slaví 70. narozeniny

19.3.2014   FANOUŠCI (0)
Sedmdesát let a z toho většina u hokeje, to už stojí za připomenutí. Legendární brankář Jiří Holeček se ohlíží za kariérou, která mu přinesla tituly mistra světa, vyhrocené boje se sovětskými hokejisty nebo angažmá v Japonsku. Navíc chválí jmenování Vladimíra Růžičky trenérem reprezentace.

Jak to vidí chlap: Proč když žena myslí ano, říká ne?

20.2.2014   FANOUŠCI (0)
V myslích žen aby se čert vyznal! Anebo je to naopak ten správný úkol pro Josefa Hausmanna? Myslí žena ,ano', když říká ,ne'? A co další situace? Takhle to vidí chlap!

Do Síně slávy zamíří Yzerman, Lidström i Salej

3.1.2014   FANOUŠCI (0)
Do Síně slávy Mezinárodní hokejové federace (IIHF) budou letos uvedeny legendy NHL a bývalí kapitáni Detroitu Steve Yzerman a Nicklas Lidström, hvězdy evropského hokeje Vjačeslav Bykov a Andrej Chomutov i tragicky zesnulý Ruslan Salej. Ceremoniál se uskuteční během květnového mistrovství světa v Minsku.

5 triků, které okamžitě zlepší váš sexuální život

1.1.2014   FANOUŠCI (0)
Není to ve vaší ložnici už taková jízda jako dřív? Jednoduše řečeno, váš milostný život ovládla obecně obávaná rutina a nuda? Nezoufejte! Tohle je pět věcí, které pro oživení vášně můžete udělat. Hned!

Plekanec má formu, Krejčí dovedl Boston k famóznímu obratu v poslední minutě

8.12.2013   FANOUŠCI (0)
Lídr Montrealu Tomáš Plekanec už má na kontě dvaadvacet bodů a je společně s obráncem Subbanem nejproduktivnějším hráčem Canadiens. Po čtyřech zápasech, ve kterých vyšel bodově naprázdno, se probudil i Jaromír Jágr, který nahrál na dvě branky Devils. Ti v New Yorku porazili Rangers v prodloužení.

Jak ženy dávají najevo svoji touhu? Těchto 10 věcí muži přehlíží

10.11.2013   FANOUŠCI (0)
Sexy prádlo, přítmí, tichá hudba, líbací útok, zavedení ruky do klína? Takhle „to“ obyčejně začíná! A co když taky ne? Pánové, tohle je 10 věcí, které značí, že ženy mají chuť na sex!

Pád říše Římské … a úpadek euroamerické civilizace aneb může za to hlavně Otto Eduard Leopold von B…

8.11.2013   FANOUŠCI (0)
Přínášíme další komentář podnikatele Tomáše Březiny, který neotřelým způsobem komentuje dění v bankovním a finančním sektoru a prezentuje svůj názor na současný ekonomický vývoj.

České řetězce vyhází měsíčně tisíce tun potravin

16.10.2013   FANOUŠCI (0)
Vyhazování potravin. Idiocie???

Je mu 24 a už navštívil každou zemi na světě. Stihl to za pět let

15.10.2013   FANOUŠCI (0)
Brit James Asquith propadl cestování během svých studií v roce 2008 a od té doby nasbíral do svého pasu veškerá možná razítka. Za pouhých pět let zvládl navštívit všech 196 mezinárodně uznávaných zemí. A nikterak se nehonil. Ve Vietnamu, který navštívil jako svou první zemi, strávil hned tři měsíce.

Co muži nikdy nechtějí slyšet od ženy

15.10.2013   FANOUŠCI (0)
Říká se, že důvěra a upřímnost jsou hlavními stavebními kameny všech vztahů. Jenže ruku na srdce. Jsou určité věci, spíše slova, které dokážou každého muže dohnat k šílenství. Přečtěte si seznam osmi vět, které sestavili právě muži.

Jak si muži představují dokonalou ženu

13.10.2013   FANOUŠCI (0)
Každý člověk má nějaké základní požadavky na svého budoucího životního partnera. Nejčastěji to bývá spolehlivost, věrnost, společné zájmy. Někdo je náročnější a hledá u svého vyvoleného protějšku ještě něco navíc. Tentokrát se zaměříme na dokonalou partnerku. Čím by taková ideální žena měla oplývat?

Nevinná ženská gesta, která se mužům líbí

16.8.2013   FANOUŠCI (0)
Co dělá ženu neodolatelnou v očích mužů? Je hlavním důvodem dokonalá postava, velké poprsí nebo útlý pas? Možná, vedle toho ale prý existují i jiné, „nesexuální” aspekty, které činí ženy přitažlivými.

Plážový tenis zažívá ve světě velký boom. Češi si k němu cestu teprve hledají

28.7.2013   FANOUŠCI (0)
Plážový volejbal, Jasně. Plážový fotbal? No dobře. Ale tenis? V posledních letech zažívá tato variace standardního tenisu velký boom. Ale nenechte se mýlit. K tenisu tento sport vlastně tak blízko, jak by se mohlo zdát, nemá. Je to spíš takový mix badmintonu a plážového volejbalu.

Mužské přednosti, které každá žena ocení

30.6.2013   FANOUŠCI (0)
K tomu, aby muž zaujal ženu svých snů, je zapotřebí trocha snahy a možná i štěstí. Někdy se ale může snažit sebevíc, a výsledek žádný. Mohou ale naopak nastat i situace, kdy není snaha potřeba téměř žádná, a na některé muže se ženy doslova lepí, i když to nejsou vyslovení krasavci. Co za tím stojí?

Od úmrtí Oty Pavla uplynulo 40 let. Připomněl ho tradiční pochod

24.6.2013   FANOUŠCI (0)
Od úmrtí Oty Pavla letos uplynulo čtyřicet let a příznivci slavného spisovatele si tradičním pochodem připomněli jeho památku. Na spisovatele a sportovního novináře zavzpomínalo na osm set lidí. Mimo jiného si připomenuli i Pavlovy knihy o sportovcích, jako například Pohádku o Raškovi či reportáž o americkém turné pražské Dukly nazvanou Dukla mezi mrakodrap

Stanley Cup, finálová noc no. 5: Vyhrála televize, rádio, nebo Twitter?

24.6.2013   FANOUŠCI (0)
Ke Stanley Cupu mají po pátém zápasu blíž hráči Chicaga. Redaktor HN a IHNED.cz Michal Šenk si zkusil, které médium přiblíží zážitek z chicagského "Madhousu" fanouškovi hokeje nejvíc a v čem jsou výhody buď televize, rádia, nebo Twitteru. Každý kanál dostal na jednu třetinu šanci zaujmout.

Liftago pro TAXI

7.6.2013   FANOUŠCI (0)
Představení služby.

Kuřáci v Lotyšsku mohou přijít o děti, když si před nimi zapálí

31.5.2013   FANOUŠCI (0)
Lotyšský parlament ve čtvrtek schválil novelu "protikuřáckého" zákona, do které se dostal paragraf o trestní odpovědnosti rodičů za kouření v přítomnosti dětí. Vstup zákona v platnost vyžaduje ještě podpis hlavy státu, jejíž postoj podle médií zatím není zcela jasný.

Liftago Taxi - nová česká služba, která chce změnit svět dopravy

24.5.2013   FANOUŠCI (0)
Ústecký podnikatel Martin Hausenblas dlouho v tichosti připravoval projekt, který se konečně začíná klubat na svět. Jmenuje se Liftago Taxi. Jde o novou mobilní aplikaci, která přímo propojuje pasažéry (s aplikací Liftago Taxi) a řidiče vozů taxi (s aplikací Liftago Driver) a poskytuje výhody všem zúčastněným. Vizí technologické služby Liftago je poskytovat bezproblémové dopravní řešení lidem po celém světě a díky moderním technologiím nastolit nový trend v mobilitě. “Náš první produkt z oblasti
Přidat.eu záložku

In-počasí
Přihlašte se k odběru novinek

en  de  fr  es  it  ru  pt  
Mapa akcí  RSS RSS
My status