Přidej si reklamu
Jste zde: Home > Katalog firem > Péče o tělo


Péče o tělo

Kosmetika Veronika

Kosmetické služby - celkové ošetření pleti: hluboké čištění, masáž obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, speciální výživa pleti, masky, krémy - úprava obočí - barvení obočí a řas - trvalá na řasy (opticky prodlužuje řasy) - depilace nežádoucího ochlupení - líčení
Blatná

Kosmetické a relaxační studio DJ

Kvalitní kosmetika řady Alcina, Alpecin a Plantur39 je prostředkem k přirozeně krásné pleti. Její pozitivní účinky na svěží vzhled vyzkoušely tisíce žen. V našem přehledném e-shopu na vás čeká hypoalergenní pleťová, dekorativní a vlasová kosmetika.
http://www.alcina-kosmetika.cz - Frýdek-Místek

Dr Papaya – veselé zdravotní polštáře

Internetový obchod se zdravotními polštáři Dr Papaya. Nabízíme rychlé dodán polštářků Dr Papaya a pro firmy velkoobchodní spolupráci.
www.dr-papaya.cz - Český Těšín

FRY relax centrum

Jsme sportovní a relaxační centrum ve Fryčovicích. Relaxovat u nás můžete ve vířivé vaně nebo v sauně. Také si k nám můžete přijít zahrát squash, badminton a stolní tenis. Díle nabízíme masáže, pedikůru, plavání kojenců a batolat, aquaerobic. Relaxujte a odpočívejte u nás.
Fryčovice

Kosmetika Kristýna

Profesionální ošetření, Dermabotexin, AHA peeling obličeje a nehtů, korekce pigmentových skvrn, akné program, trvalá na řasy, prodlužování řas, depilace, manikůra, nehtová modeláž, parafín, vzdělávání, poradenství aj.
www.kosmetikakristyna.webgarden.cz - Valašské Meziříčí

salan salan

Klimakterium je období v životě ženy a přichází obvykle mezi 40. a 50. rokem života. Mezi nejčastější příznaky ženy patří bušení srdce, návaly horka a noční pocení. Na zmírnění příznaků klimakteria (přechodu)je dobré užívat doplňky stravy na bázi včelích produktů.
Vrbno pod Pradědem

Tantra jóga, cvičení, kurzy, semináře

V Brně a okolí nabízíme cvičení tantra joga, pro začátečníky, pokročilé, jednotlivce, tantra pro páry. Tantra semináře, tantra meditace, tantra masáže. Tantra-osho, Tantra joga, tantra-joga pro muže, tantra-joga pro ženy, tantra-joga pro milence.
http://www.tantra-joga.eu - Brno venkov

Vegall Pharma s.r.o.

Menstruace bývá spojena s řadou obtíží. Může se jednat o bolestivou menstruaci jako takovou, docházet může i podrážděnosti, únavě, bolestem v podbřišku, bolestem hlavy, vyčerpanosti, nevolnosti atp. Pomoci mohou přírodní produkty na bázi fytoestrogenů.
Vrbno pod Pradědem
Přidat.eu záložku

In-počasí
Přihlašte se k odběru novinek

en  de  fr  es  it  ru  pt  
Mapa akcí  RSS RSS
My status