Přidej si reklamu
Jste zde: Home > Katalog firem > Cestování


Cestování

CESTOVNÍ AGENTURA OLIVER TOUR

Kompletní nabídka služeb cestovního ruchu: autorizovaný prodej zahraničních a tuzemských zájezdů, prodej letenek, autobus. jízdenek, trajektů, cestovní pojištění, dálniční známky, tématické regionální okruhy a doprovodné akce, průvodcovské služby
http://www.olivertour.cz - BŘEZNICE

Beskydský hotel Relax a.s.

Ubytovací a stravovací služby, kongresová turistika, relaxační pobyty
www.hotelrelax.cz - Rožnov pod Radhoštěm

nacesty.cz s.r.o.

Organizování 5. ročník sportovních pobytů na Mallorce. Každý rok od 1.2 do 30.4 hotel Ayron Park 3*, Playa de Palma, Mallorca. Zajišťujeme letenky, transfery bicyklů, ubytování s polopenzí, trenéry nebo průvodce, masáže, sportovní vyšetření, plavecký bazén 25m, půjčovnu kolečkových bruslí a bicyklů.
www.nacesty.cz - Plzeň

Penzion "Sporthotel"

Nekuřácký pension s kapacitou 55 lůžek, nekuřácká restaurace s každodenním provozem a letní terasou. Outdoorové programy pro skupiny i jednotlivce. Školy v přírodě, pořádání svatebních hostin, narozeninových oslav, křtin a další.
www.sporthotel-frydstejn.wz.cz - Frýdštejn

Penzion U muzea Liberec

Penzion ve vilové čtvrti Liberce nabízí příjemné ubytování v pokojích se sociálním zařízením, TV/Sat. Blízko ZOO, botanická zahrada, plavecký bazén, výstaviště, Aquapark Babylon a Jizerské hory. Zdarma parkoviště, WiFi internet, káva, čaj.
http://www.penzionumuzea.cz - Liberec 1 – Staré město
Přidat.eu záložku

In-počasí
Přihlašte se k odběru novinek

en  de  fr  es  it  ru  pt  
Mapa akcí  RSS RSS
My status